KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9489442
nr 948 9442
Etsning
Signerad, Chartres II, 1964, motivet: 58x45 (fuktskador)
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 mars 2015
kl 19:14:17
16/3 18:15:58
100 kr
16/3 19:09:17